Kapo dizainas | Paslaugos
158
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-158,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,qode-theme-ver-17.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.5,vc_responsive
 

Paslaugos

Pamatai, trinkelės, borteliai

Kokybiškai ir greitai liejame pamatus, suteikiame garantiją, Klojame įvairių spalvų bei dydžio trinkeles aplink kapavietes ir viduje. Taip pat galime pasiūlyti skaldytus granito akmenis ir įvairias plyteles.

Kapavietės dekoravimas granito skalda

Pakanka kapą apkloti skaldele, atitinkamomis priemonėmis nuvalyti antkapį-paminklą, granitinę tvorelę ir Jūs prieš save matysite, visiškai naują kapavietę, už adekvačią investiciją!Kapavietės dekoravimas granito skalda išsiskiria mažesne kaina, nei kad dengtumėte kapą granitine plokšte ar dėtumėt trinkeles/plyteles. Siūlome įvairius skaldos spalvų ir dydžių pasirinkimus, Naudojame skaldytus granito akmenis gėlynų atskyrimų formavimams. Galime pasiūlyti daug skirtingų skaldos pavyzdžių.

Granito paminklai/tvorelių juostos, kampai/plokštės

Leiskite mums įrengti išskirtinio grožio, Jūsų artimųjų amžinojo poilsio vietą. pagal esamą situaciją pateikiame tinkamiausius pasiūlymus dizaino, praktiškos priežiūros ir kainos. Jeigu Jūs turite idėją, mes ją įgyvendinsime! Patys gaminame/apdirbinėjame granitą dėl to galime pasiūlyti Jums konkurencingas kainas lyginant su kitais paslaugų teikėjais.

Kapavietės tvarkymas

Priimame individualius užsakymus sutvarkyti kapavietę Jūsų pasirinktai dienai, tai yra prieš įvairias šventes tėvo/motinos diena ir kitos, tvarkymas prieš ketvirtines(keturnedelį) nurenkame puokštes, vainikus, nuimame perteklines žemes(pageidaujant padedama gėlių, žvakių), galima nuolatinė kapo priežiūra, dažniausiai pasirašome sutartį 9 mėnesiams (nuo kovo iki lapkričio).